تاریخچه و قدمت کابینت ها

۰۲ آذر ۱۳۹۸
Admin

تاریخچه و قدمت کابینت ها به کدام زمان ها بر میگردد؟ کابینت واژه ای فرانسوی (cabinet) است که به معنای کمد و قفسه هایی چوبی یا فلزی ست که برای نگه داشتن اشیا از آن ها استفاده می کنند. این قفسه ها به شکل های مختلفی ساخته شده اند و در هر مکانی مانند آشپزخانه ها، حمام ها، باشگاه ها و دیگر محیط ها وجود دارند. در زمان های بسیار قدیم کابینتها به شکل امروزی وجود نداشتند، ظاهر این کابینتها بسیار ساده بوده است. خواستگاه و منشا اصلی کابینتها، کمد ها و کشو ها در قاره اروپا بوده است. امروز شکل ها و طرح های بسیار زیبا و مدل های بسیار متنوع تری از کابینتها مورد استفاده قرار می گیرند، که فاصله ای زیاد میان ظاهر و کاربرد آن ها نسبت به گذشته وجود دارد.

تاریخچه و قدمت کابینت ها : کابینت آشپزخانه یکی ازمهم ترین وسایل و اجزاء در درون هر خانه ای است که از نظر بصری و کارکردی نقش مهمی را در دکوراسیون داخلی آشپزخانه ایفا می کند.
در هنگام طراحی کابینت نباید آن ها را منحصرا اجزایی برای قرار دادن وسایل بدانید بلکه باید به جزییات دیزاین کابینت ها دقت کنید تا بتوانید دکوراسیونی متفاوت و ایده آل را در فضای آشپزخانه تان بوجود آورید. بیشتر فضای دیوار های آشپزخانه را کابینت ها اشغال می کنند بنابراین باید در هنگام طراحی کابینت آشپزخانه همه دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید. متریال مورد استفاده در کابینت و همچنین نوع طراحی آن دو فاکتور مهم و ابتدایی برای انواع کابینت آشپزخانه است.

آخرین مقالات
نقشه کابینت