آیا کابینت ممبران ضد آب است؟

۰۷ دی ۱۳۹۸

آیا کابینت ممبران ضد آب است؟ به طور معمول فرآیند طراحی و ساخت کابینت ممبران بدین صورت است که به محض پیاده سازی طرح‌های برجسته با استفاده از دستگاه CNC بر روی آن یک لایه از روکش ضدآب نیز بر روی آن می‌کشند تا مقاومت آن نسبت به قطرات آب و رطوبت بالا رود و این خود یک مزیت بسیار عالی برای آشپزخانه به شمار می‌رود.

چطور کابینت ممبران را تمیز کنیم؟

از آنجا که اکثر کابینت‌های ممبران در رنگ‌های روشنی مانند رنگ استخوانی، شیری و یا طلایی طراحی می‌شوند، تمیزکاری آن‌ها نیز باید به صورت مرتب انجام شود از این رو ما چند روش بسیار خوب برای تمیز کردن کابینت ممبران به شما پیشنهاد می‌کنیم:

استفاده از دستمال نانو برای تمز کردن کابینت ممبران یک گزینه بسیار عالی است زیرا سطح این دستمال‌ها اصلا زبر نیست و از طرفی هیچ پرزی به جا نمی‌گذارند. برای تمیزکاری کابینت با این دستمال‌ها نیز شما احتیاج به هیچ ماده شوینده ندارید و تنها کافی است دستمال نانو را با آب گرم کمی خیس کنید.

آیا کابینت ممبران ضد آب است؟ استفاده از محلول‌های خانگی، ان هم ماهی یک بار نیز می‌تواند یک راه‌حل خوب برای تمیز کردن لکه‌های عمقی بر روی کابینت ممبران باشد. یکی از انواع محلول‌های خانگی ترکیبی از یک فنجان سرکه، دو فنجان آب گرم و یک قاشق جوش شیرین است که برای پاک کردن چربی‌ها از روی کابینت‌های سفید مناسب است.

علاوه بر این مایع ظرفشویی نیز به عنوان یکی از محلول‌های پاک کننده بسیار روان و سبک انتخاب خوبی برای تمیز کردن کابینت‌های ممبران است.

اگر احساس می‌کنید گرد و غبار زیادی در گوشه‌های کابینت و یا کنده‌کاری‌های موجود بر روی کابینت وجود دارد می‌توانید با سری برس مانند جارو برقی ابتدا گرد و غبار را از روی سطح کابینت پاک کنید و سپس با استفاده از یک دستمال نم دار تمام سطوح را دستمال کشی کنید و برای کنج‌ها یا برجستگی‌ها از گوش پاکن نیز می‌توانید استفاده کنید.

آیا کابینت ممبران ضد آب است؟
×

ارتباط آنلاین با پشتیلانی آکو چوب

×