برچسب کابینت

۰۷ دی ۱۳۹۸

برچسب کابینت روی تمامی سطوح صاف کابینتها از جمله های کابینت های ام دی اف گلاس، کامپوزیت، سنگ و فلز نصب می‌شود. این برچسب‌ها در انواع طرح های چوب، گلدار، فانتزی و براق در بازار عرضه می شود که می توانید بسته به سلیقه و مکان مورد نظر از آن ها استفاده کنید.

برچسب کابینت : اگرکابینت آشپزخانه شما فلزی است، با طرح چوب آن می توانید رنگ و لعاب ام دی اف به آشپزخانه خود بدهید. با استفاده از انواع براق که به هایپرگلاس معروف است، ظاهر کاشی های آشپزخانه را به سنگ مرمر تغییر دهید. در خصوص دیوارها نیز انواع گلدار با رنگ ملایم، گزینه مناسبی است.

مزایای برچسبهای کابینت :

۱- قیمت مناسبی نسبت به اجرای کابینت دارند

۲-نصب سریع و آسان و راحت دارند

۳-متنوع در طرح ها و رنگ و مدلهای مختلف دارند

۴-اکثر مدل ها قابل شستشو و ضد آب میباشند.

۵-در سایزهای مختلف میتونین اون هارو تهیه کنید.

معایب برچسبهای کابینت:

۱-دوام کمتری نسبت به خود کابینت داره

۲-درصورت اجرای نامناسب، ظاهری نامناسب برای آشپزخانه بوجود می آورد.

برچسب کابینت

طریقه نصب برچسب کابینت

نصب برچسب به این صورت است که شما ابتدا سطحی را که میخواهید برچسب بزنید تمیز کرده و سپس به اندازه سطح مورد نظر برچسب را به وسیله کاتر یا قیچی برش داده و به کمک فردی دیگر بچسبانید به طور مثال در صورتی که برای کابینت برچسب می زنید ابتدا دسته های کابینت را باز کرده یا می توانید دسته ها را نیز تعویض نمایید سپس قسمت های کوچک را توسط کاتر برش داده و سطح مورد نظر را حسابی تمیز کرده سپس شروع به چسباندن برچسب کنید در این شرایط از فرد دیگر کمک بگیرید تا برچسب به طور صحیح نصب شود . در آخر با دستمال نم دار روی کابینت کشیده تا زیر آن باد یا حباب ایجاد نشود بر روی سطوح دیگر نیز می توان از سشوار برای تثبیت برچسب استفاده نمایید.

نکته ای که در مورد برچسب های کابینت وجود دارد این است که بدون نیاز به هیچ گونه چسب قابل نصب می باشد قابل شست و شو است و شما میتوانید به راحتی روی آن را بشویید و دستمال بکشید .

پخش پلاستیک آریا انواع برچسب های کابینت به صورت طرح دار با در سایزهایی با ضخامت های مختلف به صورت رولی را عرضه می دارد و رضایت شما را خواهان است.

×

ارتباط آنلاین با پشتیلانی آکو چوب

×