درب MDF

۰۳ دی ۱۳۹۸

درب MDF یکی از انوع مختلف درب های داخلی ساختمانی درسام می باشد که دارای کیفیت مناسبی برای ساختمان های اداری و مسکونی می باشد. رویه MDF  دارای ضخامت ۶ میلی متر می باشد. در دو طرف درب دو لایه ام دی اف5 میل استفاده می شود و یک روکش با ضخامت ۱ میلی متر بر روی Mdf با چسب پرس می شود.

دمای اتصال روکش با ام دی افدر حدود ۱۰۰ درجه سانتی گراد می باشد. دو نوع رویه برای درب اتاق و درب سرویس ام دی اف مورد استفاده قرار می گیرد. یک نوع ام دی اف با درب با روکش PVC می باشد و نوع دیگر آن درب ام دی اف با روکش ملچ و راش با رنگ های پلی استر می باشد. این درب دارای تنوع مختلفی می باشد که درب های دو قاب و سه قاب از انواع پر فروش درب های ام دی اف و درب با روکش طبیعی می باشد.

درب داخلی MDF

ساختار داخلی درب اتاق و درب سرویس MDF کلاف چوب روسی می باشد که چوب خشک شده می باشد و با اتصالات خاص می توان کلاف های چوبی درب های ام دی اف را بوجود آورد. خشک بودن و اتصالات خاص چوب های کلاف از هر گونه اعوجاجی بر روی درب های جلوگیری می کند. در داخل این درب ها نیز می توان از هانی کام و لایه ۳ میلی ضربدری استفاده کردکه به دلیل کاهش وزن درب های داخلی معمولا از هانی کام استفاده می شود. استاندارد عرض درب های داخلی کمتر از ۱۰۰ سانتی متر می باشد و برای عرض های بزرگتر نیز می توان ابعاد سفارشی تولید کرد.

انواع MDF موجود در بازار ایران عبارتند از:

الف)MDF خام

ب) MDF روکش ملامینه و کاغذی

ج) MDF روکش PVC

د) MDF روکش چوب

درب MDF

درب اتاق و سرویس

معمولا در ساختمان سازی، برای واحد های مسکومی و تجاری و اداری از درب های داخلی همسان استفاده می شود. منظور از همسان یک بودن طرح و رنگ و مدل درب ها می باشد. در برخی مواقع درب اتاق MDF با درب اتاق سرویس با درب اتاق کمدی MDF هم شکل می شود که می توان بیان کرد این هارمونی بسیار زیبا می باشد. البته این هارمونی در همه ی مدل های درب اتاق و درب سرویس MDF بوجود نمی آید. به این منظور باید طرحی برای درب های داخلی سرویس و اتاق در نظر گرفته شود که بتوان این طرح را برای درب های کمدی اتاقی نیز مورد استفاده قرار داد. معمولا درب های اتاق کمدی دارای محدودیت های در طول و عرض و ارتفاع می باشند. به طور مثال برای درب های کمدی که بالای درب کمدی اتاقی قرارداد که به آن کتیبه گفته می شود و معمولا ابعادی بین ۵۰ سانتی متر تا ۷۰ سانتی متر و ارتفاع ۷۰ تا ۶۰ سانتی دارد. پس برای چنین درب اتاق کمدی باید طرحی استفاده شود که با سایر درب های اتاقی ساختمان های اداری و مسکونی همخوانی داشته باشد.

مدل های متفاوتی برای تولید درب اتاق MDF و درب سرویس MDF استفاده می شود که در یک تقسیم بندی کلی می توان بیان کرد که درب های داخلی ساختمان به طرح های بدون برجستگی یا همان طرح های CNC ، طرح های برحسته ۸ میل و طرح های برجسته ۱۶ و ۲۵ میلی متر تقسیم بندی می شود. معمولا مدل های دو قاب و ۳ قاب درب سرویس MDF و درب اتاق MDF پر فروش می باشند که مشتریان باید هزینه بالاتری را نسبت به طرح های بدون برجستگی پرداخت کنند. رویه های درب های سرویس و درب های اتاقی MDF به رویه های ۵ میل و ۸ میل و در بعضی از طرح های CNC عمیق به رویه های ۱۱ میل تقسیم بندی می شوند. که با افزایش ضخامت رویه مشتری هزینه بیشتری را پرداخت خواهد کرد.

2021 acochoob acowood H; n آکو چوب ممبران آکو وود آکوچوب آکووود تاج ممبران تولید کننده درب ممبران جدیدترین مدل کابینت ممبران جزیره کابینت ممبران خرید درب mdf درب MDF درب ممبران درب وکیوم کابینت درب وکیوم ممبران رکت آکو چوب رنگ رنگ کابینت روکش ممبران سرستون طلایی کابینت سرستون کابینت سفارش انواع درب mdf در تهران سفارش کابینت ممبران در تهران سمپل رنگ ممبران عکسهای کابینت ممبران قیمت کابینت ممبران کابینت MDF در تهران کابینت آکو چوب کابینت ام دی اف کابینت براق کابینت چوبی کابینت ممبران کابینت ممبران ارزان کابینت ممبران با جزیره کابینت ممبران با صفحه کورین کابینت ممبران پرس وکیوم کابینت ممبران جدید کابینت ممبران جزیره دار کابینت ممبران چیست کابینت ممبران رنگ سفید طلایی قیمت کابینت ممبران ساده کابینت ممبران سفید کابینت ممبران سفید طلایی کابینت ممبران طلایی کابینت ممبران قیمت کابینت نئوکلاسیک کابینت هایگلاس کاتالوگ ممبران محصولات ممبران محصولات ممبران کابینت آشپزخانه ممبران سفید طلایی نمایشگاه کابینت نمونه کار ممبران هزینه سفارش درب ام دی اف در پل چوبی آکوچوب
×

ارتباط آنلاین با پشتیلانی آکو چوب

×