مزایای استفاده از کابینت پلی وود در آشپزخانه

۰۵ دی ۱۳۹۸

مزایای استفاده از کابینت پلی وود در آشپزخانه : کابینت پلی وود از جدیدترین متریال های موجود در صنعت کابینت سازی می باشد. از آنجایی که تکمیل کابینت آشپزخانه نسبتا پر هزینه و زمان بر می باشد، اکثر افراد تمایلی به تعویض زودهنگام آن ندارند. در نتیجه ترجیح می دهند تا در انتخاب جنس و مدل کابینت خود بیشترین دقت را داشته باشند.

مزایای استفاده از کابینت پلی وود در آشپزخانه : از مهم ترین ویژگی های کابینت خوب، مقاومت بالای آن در برابر رطوبت، گرما و سرما و خراشیدگی است. از مرغوب ترین انواع کابینت، کابینت mdf ، کابینت گلاس ،کابینت آشپزخانه پلی وود است که از ترکیب چوب و پلاستیک تشکیل شده است. پلی وود در صنعت کابینت سازی کاربرد های فراوانی دارد چون بسته به نیاز و شرایط می توان مقدار چوب و پلاستیک به کار رفته در آن را تغییر داد.

مزایای استفاده از کابینت پلی وود در آشپزخانه
  • از آنجا که متریال بکار رفته در کابینت پلی وود، بسیار مقاوم است، این کابینت در برابر حرارت و گرما بسیار مقاوم است و حتی در معرض قرارگیری با اجسام داغ، دچار سوختگی نمی‌شود و به بیانی می‌توان گفت ضدحریق است.
  • از ویژگی‌های منحصربفرد کابینت آشپزخانه پلی وود ، باید به قابلیت تعمیر آن پس از آسیب‌دیدگی اشاره کرد. در نظر داشته باشید کابینت‌های بسیار کمی هستند که بعد از خرابی یا آسیب‌دیدن، قابلیت تعمیر و بازسازی دارند و پلی وود یکی از آن‌ها است.
  • لایه‌ی پلاستیکی بکار رفته در متریال پلی وود، از کابینت در برابر کپک زدگی و قارچ زدگی در مناطق مرطوب محافظت می‌کند.

ویژگی‌های کابینت آشپزخانه پلی وود:

هر نوع متریالی که برای ساخت کابینت آشپزخانه انتخاب می‌کنید، ویژگی‌ها و خصوصیات منحصربفردی دارد که می‌تواند در انتخاب هر چه بهتر و مناسب‌تر کابینت آشپزخانه به شما کمک کند. در ادامه ویژگی‌های کابینت پلی وود را بر می‌شماریم:

  • کابینت آشپزخانه پلی وود یکی از مقاوم‌ترین متریال برای ساخت کابینت آشپزخانه است که به راحتی می‌تواند ضربات ناشی از خراش یا فشار را تحمل کند.
  • کابینت پلی وود در برابر تغییرات دمایی بسیار مقاوم است و با تغییرات حرارتی مانند سرما یا گرما، دچار تغییر رنگ یا ترک‌خوردگی نمی‌شود.
  • کابینت آشپزخانه پلی وود ، وزن سبکی دارد و به همین دلیل جابجایی و حمل ونقل آن بسیار آسان است. کابینت پلی وود، مقاومت بسیار بالایی در برابر وزن دارد و با اینکه وزن سبکی دارد، به راحتی می‌تواند وزن زیاد اجسام درون کابینت را تحمل کند و دچار خمودگی نشود.
  • کابینت پلی وود، بادوام و مقاوم است و عمر مفید بالایی دارد.
  • این کابینت در برابر امواج رادیو مغناطیسی و صوت مقاوم است و به همین دلیل کاربرد زیادی در صنعت دارد.
×

ارتباط آنلاین با پشتیلانی آکو چوب

×