مشخصات،مزایا و معایب کابینت های گلاس

۰۲ دی ۱۳۹۸
مشخصات،مزایا و معایب کابینت های گلاس

مشخصات،مزایا و معایب کابینت های گلاس : کابینت هایگلاس نوعی کابینت ام دی اف می باشد که از روکش براق گلاس بر روی آن استفاده می شود ، این مواد مانند شیشه براق و شفاف است. این کابینت ها به دلیل براق بودن نوعی منبع نور در آشپزخانه می باشند. همچنین کابینت های هایگلاس باعث زیبایی هرچه بهتر آشپزخانه هایتان می شود. این کابینت ها در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند که باعث ایجاد تنوع در طراحی کابینت می شوند. در واقع کابینت هایگلاس به دلیل براق بودن در سرتاسر جهان شناخته شده است.

روکش این کابینت ها از های گلاس ساخته می شود ، ولی ربطی به شیشه ندارد. این روکش ها از نوعی پلاستیک شبیه شیشه ساخته می شود و به این روکش ها های گلاس گفته می شود. البته برخلاف تصور روکش های کابینت هایگلاس همیشه براق نیست بلکه این کابینت ها دارای روکش مات نیز هستند. بنابرین امروزه این کابینت ها از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند ، که باعث شده این کابینت به یکی از کابینت های به روز و مدرن تبدیل بشود.

 1. به آشپزخانه نمایی براق , باز و تمیز می دهد
 2. معمولا تنوع رنگی خیلی خوبی را برای ترکیب بندی رنگ آشپزخانه در اختیار خریداران و طراحان قرار می دهد
 3. روشنی ای که به آشپزخانه می دهد تا چندین سال حفظ می شود
 4. در مقاوم رطوبت روی سطح ام دی اف مقاومت خوبی دارد
 5. معمولا یک کنتراست و اختلاف رنگی جذابی بین درب های هایگلاس و دیواره بین دو کابینت ایجاد می شود
 6. حسن دیگر های گلاس به دلیل براق بودن این است که لک و اثر انگشت و گرد و غبار تنها در زوایه ای خاص معلوم است و در اکثر زوایا قابل دیدن نیست
 7. به راحتی و با دستمال تمیز میشود

مشکلات کابینت های گلاس:

مشخصات،مزایا و معایب کابینت های گلاس : کابینت های گلاس در عین زیبایی و مدرن بودن، معایبی نیز دارد. باید گفت اصلی ترین عیب آن، آسیب پذیری های گلاس در برابر خط و خش است.

 • کابینت هایگلاس، سطوح حساسی دارد، بنابراین در نگهداری کابینت های گلاس باید دقت بیشتری به خرج دهید.
 • کابینت high gloss به دلیل حساسیت و درخشندگی که دارد، به راحتی توسط یک جسم سخت خط می افتد و خش دار می شود. البته این مساله بستگی به کیفیت ورقی که کابینت از آن تهیه شده است، نیز دارد. هر چه متریال اولیه کابینت های گلاس با کیفیت تر و مرغوب تر باشد، مقاومت کابینت در برابر خط افتادن، بیشتر خواهد بود.
 • های گلاس به دلیل بازتاب نور بسیار زیادی که دارد، خط و خش رو بیشتر نشان خواهد داد.
 • لایه درونی کابینت های گلاس از جنس ام دی اف خام است، بنابراین در برابر رطوبت و آب، مقاوم نیست، البته نسبت به ام دی اف، مقاومت بسیار بیشتری از خود نشان می دهد. اما به طور کلی باید گفت که هایگلاس، در برابر رطوبت آسیب پذیر است.
 • در گوشه ها و کنج های کابینت های گلاس، تیزی وجود دارد.
 • هایگلاس کابینتی یک طرفه است و لایه پلکسی گلاس فقط در یک سمت ورق های گلاس وجود دارد. برای جاهایی که نیاز است پشت و روی کار دیده شود، باید از دو ورق کابینت در کنار هم و به صورت قرینه استفاده کرد.
2021 acochoob acowood H; n آکو چوب ممبران آکو وود آکوچوب آکووود انواع کابینت تاج ممبران تولید کننده درب ممبران جدیدترین مدل کابینت ممبران جزیره کابینت ممبران خدمات کابینت درب ممبران درب وکیوم کابینت درب وکیوم ممبران رکت آکو چوب رنگ رنگ کابینت روکش ممبران سرستون طلایی کابینت سرستون کابینت سفارش کابینت سفارش کابینت نئوکلاسیک سمپل رنگ ممبران عکسهای کابینت ممبران قیمت کابینت ممبران کابینت آکو چوب کابینت ام دی اف کابینت براق کابینت پلی گلاس کابینت چوبی کابینت کلاسیک کابینت گلاس کابینت ممبران کابینت ممبران ارزان کابینت ممبران با جزیره کابینت ممبران با صفحه کورین کابینت ممبران پرس وکیوم کابینت ممبران جدید کابینت ممبران جزیره دار کابینت ممبران چیست کابینت ممبران رنگ سفید طلایی قیمت کابینت ممبران ساده کابینت ممبران سفید کابینت ممبران سفید طلایی کابینت ممبران طلایی کابینت ممبران قیمت کابینت نئوکلاسیک کابینت هایگلاس کاتالوگ ممبران محصولات ممبران محصولات ممبران کابینت آشپزخانه مشخصات،مزایا و معایب کابینت های گلاس ممبران سفید طلایی نمایشگاه کابینت نمونه کار ممبران هزینه کابینت هایگلاس آکوچوب
×

ارتباط آنلاین با پشتیلانی آکو چوب

×