کابینت ممبران قهوه ای یا سفید

۱۳ بهمن ۱۳۹۸

کابینت ممبران قهوه ای یا سفید : کابینت ممبران گونه ای از انواع سبک های کلاسیک برای طراحی کابینت آشپزخانه می باشد. این مدل طراحی از طرح های حکاکی شده بر روی چوب ام دی اف و یا چوب های دیگر ایجاد می شود.

 کابینت ممبران قهوه ای یا سفید

کابینت ممبران قهوه ای یا سفید : کابینت های ممبران اخیراً به یکی از جذاب ترین انواع کابینت های آشپزخانه تبدیل شده اند. شاید خیلی از افراد تصور کنند که ممبران یک نوع چوب یا ماده ای جدید است در حالی که ممبران نوعی از چوب ام دی اف است که فقط توسط دستگاه حکاکی موسوم به cnc در طرح های مختلف اجرا می شود. همانطور که میدانید کابینت های ممبران بیشتر در دو رنگ قهوه ای و سفید تولید می شوند

ترکیب رنگ سفید و قهوه ای از پرکاربردترین و محبوب ترین ترکیب های رنگی است. این ترکیب رنگی هماهنگی زیادی با رنگ های مختلف دارد. بنابراین شما میتونین با خیال راحت رنگ های مختلف رو در دکوراسیون خودتون بکار ببرین.

رنگ سفید میتونه با قهوه ای روشن و قهوه ای تیره ترکیب شده و کابینت های سفید قهوه ای روشن و سفید قهوه ای تیره ایجاد بشه. کابینت سفید قهوه ای روشن طرفدار بیشتری در بین این دو ترکیب رنگی داره. به دلیل اینکه کابینت سفید قهوه ای روشن، نور رو به خوبی منعکس کرده و فضا رو بزرگتر از چیزی که هست، نشون میده.

 کابینت ممبران قهوه ای یا سفید

انواع مختلف رنگ قهوه ای عبارتند از:

رنگ های گردویی، قهوه ای روشن، قهوه ای سوخته و قهوه ای فندقی. این رنگ ها میتونن به صورت تنها یا با ترکیب با رنگی دیگر در کابینت ساختمان بکار بروند.

کابینت ممبران کرم قهوه ای

رنگ کرم قهوه ای از محبوبترین ترکیب های رنگی است. رنگ کرم از مشتقات و هم خانواده های رنگ سفید است. پس مثل رنگ سفید با رنگ قهوه ای روشن و قهوه ای تیره ترکیب میشه. رنگ کرم قهوه ای از رنگ سفید قهوه ای طرفداران بیشتری داره و نمای زیباتری هم در آشپزخانه ایجاد میکنه.

×

ارتباط آنلاین با پشتیلانی آکو چوب

×