کابینت نئوکلاسیک

۰۲ دی ۱۳۹۸

کابینت نئوکلاسیک ، یکی از بهترین طرح‌ها و سبک‌ها در کابینت آشپزخانه است که الهام‌ گرفته از دوران ویکتوریا و قرن ۱۸ و ۱۹ اروپایی است. این سبک از آشپزخانه، چیزی ما بین سبک کلاسیک و آرامش و سادگی سبک مدرن است و هر دو ویژگی‌ را در خود دارد. کابینت‌ نئوکلاسیک برای آشپزخانه‌های ایرانی که دکوراسیونی کلاسیک و سنتی و سنگین دارند، گزینه‌ای مناسب و درخور است و می‌تواند زیبایی محیط خانه شما را تکمیل کند.

کابینت نئوکلاسیک

معماری نئو کلاسیک به خود دیوار ها بیشتر از نقاشی روی آن توجه می کند. از این سبک هنوز هم استفاده می شود ولی بعضا آن را با نام کلاسیک جدید می شناسند. در اروپای مرکزی و غربی، به این سبک معمولا کلاسیک می گویند در حالی که بعد از قرن ۱۹ این سبک به وجود آمده و باید به آن نئو کلاسیک گفت.

انتخاب رنگ برای کابینت نئوکلاسیک

رنگ های سرد و ملایم مانند طوسی و سفید بیشترین استفاده را در این کابینت دارند. البته برای خاص تر شدن فضای آشپزخانه ی خود می توانید از رنگ های جذاب مانند مشکی، قرمز، سبز یا آبی که در طیف رنگی روشن باشند استفاده کنید. قبل از هرچیز بهتر است ابعاد آشپزخانه ی خود را در نظر بگیرید. چون برای آشپزخانه های کوچک هرچه رنگ آمیزی وسایل روشن باشند فضا دلباز و بزرگ نشان داده می شود. مثلا انتخاب رنگ های سبز پسته‌ای روشن، طوسی روشن، سفید، شیری برای کابینت ها بسیار مناسب است. ولی برای آشپزخانه های با متراژ بزرگ می توانید از هر توناژ رنگی استفاده نمایید.

ویژگی های کابینت نئوکلاسیک

  • رعایت جزئیات سنگین در قفسه های کابینت برخلاف قفسه های سبک مدرن
  • داشتن خطوط نرم و جزئیات ظریف در کابینت
  • داشتن سادگی های طرح های کلاسیک در عین بهره بردن از ظرافت کاری های سبک کلاسیک
  • طراحی بسیار شیک و لوکس
  • داشتن طراحی های متفاوت و حالت های خم شده و تاب دار
  • اکثر کابینت های نئوکلاسیک در رنگ های خاکستری ساخته می شوند اما ساخت آن در رنگ های خاص دیگر نیز کاربرد دارد.
  • استفاده از این نوع کابینت در فضای باز تر بهتر است.
2021 acochoob acowood H; n آکو چوب ممبران آکو وود آکوچوب آکووود تاج ممبران تولید کننده درب ممبران جدیدترین مدل کابینت ممبران جزیره کابینت ممبران درب ممبران درب وکیوم کابینت درب وکیوم ممبران رکت آکو چوب رنگ رنگ کابینت روکش ممبران سرستون طلایی کابینت سرستون کابینت سفارش کابینت سفارش کابینت نئوکلاسیک سمپل رنگ ممبران عکسهای کابینت ممبران قیمت کابینت ممبران کابینت آکو چوب کابینت ام دی اف کابینت براق کابینت پلی گلاس کابینت چوبی کابینت کلاسیک کابینت ممبران کابینت ممبران ارزان کابینت ممبران با جزیره کابینت ممبران با صفحه کورین کابینت ممبران پرس وکیوم کابینت ممبران جدید کابینت ممبران جزیره دار کابینت ممبران چیست کابینت ممبران رنگ سفید طلایی قیمت کابینت ممبران ساده کابینت ممبران سفید کابینت ممبران سفید طلایی کابینت ممبران طلایی کابینت ممبران قیمت کابینت نئوکلاسیک کابینت هایگلاس کاتالوگ ممبران محصولات ممبران محصولات ممبران کابینت آشپزخانه ممبران سفید طلایی نمایشگاه کابینت نمونه کار ممبران هزینه سفارش کابینت نئوکلاسیک آکوچوب
×

ارتباط آنلاین با پشتیلانی آکو چوب

×