کابینت های فلزی

۰۴ دی ۱۳۹۸

کابینت های فلزی : اگر میخواهید ظاهر کابینتهای شما صنعتی و در عین حال براق و صیقلی باشد و با سلیقه شما هماهنگی نیز متناسب باشد، میتوانید کمدهای ظرف خود را با کابینتهای فلزی مدرن و شیک جایگزین کنید. این کابینتهای جدید با مدل کابینتهای قدیمی فوق العاده متفاوت هستند.

کابینت های فلزی : اگر قبل از آشپزخانه مدرن و امروزی خود که مجهز به وسایل پیشرفته، کاشیهای دیوار و پیشخوان سیمانی میباشد، آشپزخانه ای با کابینتهای چوبی و قدیمی داشتید، بطور حتم احساس میکردید که آشپزخانه قدیمی تان به دور از هرگونه نظم و زیبایی بوده است.

  • این کابینت ها در رنگ های مختلف و با اندازه های متنوع قابل ساخت هستند. به همین دلیل به راحتی می توان آن ها را با دکوراسیون کامل آشپزخانه هماهنگ نمود. این مدل کابینت ها برای آشپزخانه های کوچک و یا بزرگ مناسب هستند و در صورتی که در معرض رطوبت شدید قرار نگیرند, عمر طولانی دارند. اگرچه استفاده از این مدل کابینت ها کاهش پیدا کرده است اما امروزه تنوع و زیبایی آن ها باعث شده افراد به آن گرایش پیدا کنند

انواع کابینت فلزی را با توجه به مواد مصرفی برای تولید آن می توان به سه دسته تقسیم کرد :

  •  کابینت فلزی با ورق سیاه (فولاد خام)
  •  کابینت فلزی گالوانیزه
  •  کابینت فلزی استیل

کابینت فلزی با فولاد خام ارزان و سبک هستند و زود هم ضد میزنند اما ورق گالوانیزه نسبت به آن مقاوم تر است و در نتیجه قیمت بالاتری و می توانند در زمره کابینت های قیمت پاییت گزینه قابل انتخابی باشند. اما در حال حاضر به دلیل معایب بیشتری که این کابینت ها نسبت دیگر انواع کابینت دارند کمتر مورد استفاده قرار میگیرند و جای خود را به کابینت های  mdf  که تنوع رنگ و مدل بیشتری دارند داده اند

  • هر کدام از این مدل کابینت فلزی را می توان در منازلی با دکوراسیون و معماری های داخلی متفاوت به کار برد یعنی اینجا شما با هیچگونه کمبود و نقصی در برابر سایر کابینت ها از جمله «هایگلاس»، «ام دی اف»، «پی وی سی» و… روبرو نیستید بلکه کابینت های فلزی هم دقیقاً با همان قدرت در حال استفاده در تمامی فضاهای داخلی با هر نوع دکوراسیونی هستند.
کابینت های فلزی

همچنین در بین مدل های کابینت آشپزخانه فلزی مدل هایی وجود دارد که از لحاظ زیبایی کاملا قابل رقابت با مدل های کابینت چوبی و کابینت های ام دی اف مدرن هستند در صورتی که هزینه ایی بسیار کمتر از آنها را در پی دارند. اینگونه کابینت ها برای آنهایی که بدنبال داشتن آشپزخانه هایی مدرن، شیک، براق و درخشنده هستند، کابینت های فلزی بهترین انتخاب است.

شاید دردسرهای بزرگ و عجیب و غریب با انواع مدل کابینت فلزی بیشتر مربوط به مناطق مرطوب کشور باشد، مکان هایی که گاهی درصد رطوبت آنها حتی به 100 درصد هم می رسد. اما استفاده از کابینت های فلزی در مناطق خشک و نیمه خشک نه تنها هیچ مشکلی نخواهد داشت بلکه دوام و ماندگاری آنها از سایر موارد، بسیار بیشتر هم خواهد بود. در تصاویر متعددی که در همین مطلب درج کرده ایم می توانید مدل ها و انواع بسیار متنوعی از کابینت فلزی را مشاهده کنید که در طرح و رنگ های مختلفی موجودند.

2021 acochoob acowood H; n آکو چوب ممبران آکو وود آکوچوب آکووود تاج ممبران تولید کننده درب ممبران جدیدترین مدل کابینت ممبران جزیره کابینت ممبران درب ممبران درب وکیوم کابینت درب وکیوم ممبران رکت آکو چوب رنگ رنگ کابینت روکش ممبران سرستون طلایی کابینت سرستون کابینت سفارش کابینت سفارش کابینت فلزی در تهرانپارس سفارش کابینت ممبران در تهران سمپل رنگ ممبران عکسهای کابینت ممبران قیمت کابینت ممبران کابینت MDF کابینت MDF در تهران کابینت آکو چوب کابینت ام دی اف کابینت براق کابینت چوبی کابینت کلاسیک کابینت ممبران کابینت ممبران ارزان کابینت ممبران با جزیره کابینت ممبران با صفحه کورین کابینت ممبران پرس وکیوم کابینت ممبران جدید کابینت ممبران جزیره دار کابینت ممبران چیست کابینت ممبران رنگ سفید طلایی قیمت کابینت ممبران ساده کابینت ممبران سفید کابینت ممبران سفید طلایی کابینت ممبران طلایی کابینت ممبران قیمت کابینت نئوکلاسیک کابینت های فلزی کابینت هایگلاس کاتالوگ ممبران محصولات ممبران محصولات ممبران کابینت آشپزخانه ممبران سفید طلایی نمایشگاه کابینت نمونه کار ممبران هزینه سفارش کابینت نئوکلاسیک آکوچوب
×

ارتباط آنلاین با پشتیلانی آکو چوب

×