کابینت وکیوم چیست؟

۰۱ اسفند ۱۳۹۸
 کابینت وکیوم چیست؟

کابینت وکیوم چیست؟ کابینت MDF با اینکه مزایای بیشماری داشتند اما یک مشکل بزرگ باعث شد نسل بعدی کابینت ها وارد بازار شوند. اگر آب به درون ام دی اف نفوذ کند باعث باد کردن یا پوسته پوسته شدن سطح آن می شود. برای همین به فکر روکش کردن آن افتادند.

کابینت وکیوم چیست؟ کابینت وکیوم همان ام دی اف خام است که به وسیله نوعی پلاستیک فشرده به نام PVC روکش خورده است. روکش پی وی سی باعث شده کابینت های وکیوم کاملا ضد آب و ضد حرارت شوند.
طراحی کابینت های وکیوم
یکی از مزیت های فوق العاده و قابل توجه کابینت وکیوم این است که طرح و نقش روی در کابینت کاملا طبق نظر و سلیقه مشتری انجام می شود. شما می توانید از طرح های ایرانی یا یونانی و رومی در ساخت کابینت و ستون و سرستون های آن استفاده کنید. همه چیز به سلیقه خودتان بر می گردد. نقش های مورد پسند شما ابتدا روی ورق ام دی اف توسط دستگاه پیشرفته CNC حکاکی می شود. سپس کابینت های حکاکی شده دردستگاه وکیوم گذاشته شده و روکش PVC روی آنها وکیوم می شود.

منظور از وکیوم کردن چیست؟

وکیوم کردن یعنی چسباندن بدون نفوذ هوا. وقتی روکش پی وی سی را روی سطح ام دی اف وکیوم می کنیم یعنی بین سطح و روکش هیچگونه هوایی وجود ندارد و خلا کامل می باشد. وکیوم کردن باعث می شود طرح روی کابینت آسیب نبیند و رطوبت و حرارت به سطح کابینت نفوذ نکند.

کابینت وکیوم بخریم؟

کابینت آشپزخانه وکیوم کاملا ضد رطوبت و ضد حرارت است. جنس پلاستیک PVC که روی سطح MDF وکیوم می شود باعث دوام و استحکام بالای کابینت وکیوم و مقاومت آن در برابر رطوبت و اسید و الکل می شود. تنوع بالا در انتخاب طرح و رنگ کابینت های وکیوم یکی دیگر از دلایلی است که هواداران زیادی به خود جذب کرده است.

قیمت کابینت وکیوم

قیمت کابینت وکیوم نسبت به انواع دیگر کابینت کلاسیک بسیار ارزان تر است. چون در طراحی و وکیوم آن از ماشین های پیشرفته استفاده می شود و زمان ساخت آن سریع تر است.

×

ارتباط آنلاین با پشتیلانی آکو چوب

×